En İyi 5 WordPress Duyuru Eklentisi | WordPress Bildirim Çubuğu

Sitelerinizde neden bir WordPress duyuru eklentisine sahip olmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Göze hoş gelen bir WordPress bildirim çubuğu website trafiğinizi ve aynı zamanda gelirlerinizi arttırır. Bunun yanında email aboneliklerinin sayısını arttırmak içinde bu bildirim çubuklarını kullanabilirsiniz.

WordPress duyuru eklentisi sayesinde ziyaretçilerinizle olan iletişiminizi arttırabilirsiniz. Yapacağınız toplantılardan, dağıtacağınız bedava hediyelerden, yakında çıkacak bir yazınızdan bahsederek, ziyaretçilerinizin sitenizle olan bağının devam etmesini hedefleyebilirsiniz. Bunun yanında, bildirim çubukları – duyurular ile daha önce paylaşmış olduğunuz yazıları ve diğer şeyleri tekrar ziyaretçilerinizin önüne serebilirsiniz.

Websitelerinizde bu eklentileri kullanarak dilediğiniz her duyuruyu ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz. Duyuruları paylaşmanın ve daha fazla insanın görmesini sağlamanın en etkili yollarından biriside bu eklentilerdir.

Bildirim çubuklarının yararları aslında biraz da sizin hayal gücünüzle doğru orantılı olarak gelişebilir. Bende bu yazımda, piyasadaki en popüler 5 WordPress Duyuru eklentisini sizlerle paylaşmak istiyorum.

1. Hello Bar – WordPress Bildirim Çubuğu Eklentisi

WordPress duyuru eklentisi

Eklentiyi İncele

2. WP-Front Notification Bar

WordPress duyuru eklentisi

Eklentiyi İncele

3. Sumo – WordPress Duyuru Eklentisi

WordPress duyuru eklentisi

Eklentiyi İncele

4. WP Notification Bars

WordPress duyuru eklentisi

Eklentiyi İncele

5. Top Bar

WordPress duyuru eklentisi

Eklentiyi İncele

Son Olarak

Bu yazımda en popüler WordPress bildirim çubuğu eklentilerini (duyuru eklentileri) sizlerle paylaştım. Bu paylaşımımda yer verdiğim eklentileri tamamen bedava olarak kullanabilirsiniz. Her birinde sitenize ekleyeceğiniz duyuru çubuklarının tasarımlarını değiştirebilir, renklerini, fontlarını ve diğer görsel özelliklerini düzenleyebilirsiniz. Bunun yanında bu eklentiler sayesinde “geri sayım” özelliğini kullanarak, ziyaretçilerinizin bir an önce sitenizde etkileşime geçmesini de sağlayabilirsiniz.

Umarım bu paylaşımım sizler için yararlı olmuştur. Eğer bu ve buna benzer daha fazla paylaşımdan haberdar olmak istiyorsanız, bizi Facebook ve Twitter adreslerimizden de takip edebilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar
Yasin Atagün
Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
0
Yorumlarınız bizim için çok değerli!x
()
x